WorldMap

İsveççe (İsveç Dili)

İzmir'de İsveççe Kursu

İskandinavya'nın ve Avrupa'nın iki önemli ülkesi İsveç ve Finlandiya' da konuşulan bir Hint-Avrupa dilidir.
    
Özellikle İsveç'ten gelen turistlerin yoğun olarak ziyaret ettiği Antalya şehrindeki turizm potansiyeli oldukça önemlidir. Turizm sektöründe İsveççe ile ilgili ciddi bir talep söz konusudur.
    
Ayrıca İsveç üniversiteleri, eğitim alanında dünyanın köklü kuruluşları arasındadır. Bu kapsamda eğitim olanakları açısından da İsveççe öğrenmek size avantaj sağlayacak, İsveç merkezli Volvo, Sony Ericsson gibi supranasyonal firmalarda iş imkanları yaratacaktır.
    
İsveççe öğrendikçe dünyayla iletişime geçin. Temel kelime bilgisi ve gerekli dilbilgisi yapısının temelini atın. Seyahat, alışveriş gibi sosyal etkileşimlerin tadını çıkarmak ve fikirlerinizi, görüşlerinizi paylaşmayı öğrenmek için İsveççe becerilerinizi geliştirin.
   
İzmir'de İsveççe kursunu Direk Metod farkı ile alın, İsveççenizle fark yaratın.

İsveç Dili / İsveççe öğrenme ipuçları

    * İsveç dili yükselen ve alçalan tonları ile melodik bir dildir. Sesli harflerin uzunluğu ve sesi ve tonlaması kelimenin anlamındaki farkı ayırt etmeyi öğretir.
    * İsveç dili hecelemesi büyük ölçüde fonetiktir. Her harfin temsil ettiği sesi öğrendiğinizde yeni kelimelerin doğru telaffuzuna güvenle yaklaşabiliriniz.
    * İsveç dili isimlerinde iki kategori vardır. – yaygın ve nötr – bu isimler ile ilişkili sıfatların biçimini belirler.
    * İsveç dilindeki kelime dizilimi tahmin edilebilirdir ve ana fiil cümlenin ikinci bileşenidir.
    * İsveç dilindeki fiiller sadece fiil zamanlarında değişiklik gösterir. Değişik özneler için çekimlemek zorunda değilsinizdir.
    * İsveç dili konuşanları pek çok lehçeyi kullanmalarına rağmen nadiren resmi konuşma kullanırlar.
    * İsveç dili öğrenmek size Danimarka ya da Norveç dili öğrenmeye karar verirseniz başlangıç olacaktır. Bu diller çok yakın bir şekilde ilişkilidirler ve ana dili bu dil olan ve tecrübeli öğrenciler tarafından anlaşılmaktadır.

Direkt Metod ile İsveççe Kurs ve Disiplini

İzmir'de İsveççe konuşma kursunu Direk Metod farkı ile alın, İsveççe dilinizle fark yaratın. İzmir İsveççe Kursu için Ege Lisan'a bugün ulaşın. Kurumumuzda İsveççe eğitimi standart kurslardan farklı olarak konuşma odaklı verilir.

Öğrencilerimize Özel Gelişmiş İnteraktif Seviye Belirleme Sınavı: Kursiyerimiz dilerse ücretsiz interaktif İsveççe seviye belirleme sınavına katılabilir. İnteraktif işletim sistemimiz 2 ana seviyede, 8 kur ve 84 sorudan oluşan 6 seçenekli bilgisayar destekli gelişmiş bir sınav sistemidir ve sadece Ege Lisan öğrencileri için özel hazırlanmıştır. Başka hiç bir eğitim kurumunda bulunmamaktadır. Sınav sonucunda öğrencimizin eksik olduğu konular tek tek saptanır ve kursumuzda bu eksikler giderilir. Seviye belirleme sınavı tüm öğrencilerimize ücretsiz yapılmaktadır.

izmir afganca, izmir almanca, izmir arapça, izmir çince, izmir danca, izmir danish, izmir dutch, izmir farsça, izmir filipince, izmir fransızca, izmir galce, izmir hollandaca, izmir ingilizce, izmir ispanyolca, izmir isveççe, izmir italyanca, izmir japonca, izmir korece, izmir latince, izmir lehçe, izmir NLP ile ingilizce, izmir polonyaca, izmir portekizce, izmir rusça, izmir swahili, izmir tagalog, izmir tayca, izmir vietnamca, izmir welsch, izmir yunanca kursKursunuzu Her Yere Yanınızda Götürün: İsveççe kursumuza kayıt olan her öğrencimiz için lisans bedelleri ödenmiş interaktif ödev, egzersiz ve çalışma yapabilecekleri bir arayüz kurulur. Bunun için her kursiyerimizin rahatça kullabileceği internet bağlantısı olan tercihen yanında taşıyabilecekleri laptop ve netbook yoksa masaüstü bir bilgisayara sahip olması gereklidir. Ege Lisan'da öğretmenlerimiz tarafından verilen eğitimin bir kopyası öğrencilerimize verilir. Böylece öğrencilerimiz kurs dışında da diledikleri zaman işyerinde, evde, tatilde ders tekrarı ve ödevleri yapma olanağı bulurlar, kurstan kopmazlar.

Kurs Devamlılığı ve Dijital Takip: Kurs öğretmenimizin ders dışında verdiği tüm interaktif ödev ve çalışmalar kursiyer tarafından bu platformlar üzerinde düzenli yapılır. Sistem, yapılan tüm sınav, egzersiz ve ödevlerin raporunu internet aracılığı ile bir kopyasını kursiyere, bir kopyasını Ege Lisan ve Bilgisayar Merkezine, bir tanesini de öğretmenimize düzenli olarak gönderir. Böylece öğrencimizin gelişimi, yaptığı uygulama ve ödevler hem yönetim hem de öğretmen tarafından günü gününe takip edilir.

Kurs Disiplini: Üzerine düşen ödev ve görevleri serbest zamanında 3 kez yerine getirmeyen ya da devamsızlığı %15 barajını aşan öğrencimiz önce uyarılır, tekrarında bir sonraki eğitim programına kadar kaydı dondurulur. Üçüncü bir ihmal durumunda ise kursla ilişiği kesilir. Profesyonel eğitimciler olarak bu şekilde disiplinize bir ciddi çalışma hem kursiyerin hem de kurumumuzun yararına olduğunu savunuyor ve inanıyoruz.

Ücretsiz İsveççe Seviye Belirleme

Belli bir İsveççe seviyesine sahip olan katılımcılarımız arzu ederlerse bilgisayar üzerinden 6 cevap seçenekli 84 sorudan oluşan interaktif seviye belirleme sınavına katılarak İsveççe seviyelerini ölçebilirler. İsveççe seviye belirleme sınavımız bedelsiz ve herkese açıktır. Ücretsiz İsveççe seviye belirleme sınavına katılmak için yabancı diller departmanımızdan randevu alabilirsiniz.

İsveççe Eğitim Programımız

Direkt metod farkı ile aşağıdaki ortak program çerçevesinde eğitim veriyoruz. Katılımcılarımız İsveççe kursuna kayıt olmadan önce kendi kişisel bilgisayarlarına lisans bedellerini ödediğimiz eğitim programını yüklüyor ve kurs haricinde hem işyerlerinde hem de evlerinde kendilerine verdiğimiz İsveççe alıştırma ve ödevlerini yapmalarını sağlıyoruz. İsveççe dil kursumuzda uyguladığımız eğitim programı, müfredat, kur ve konular aşağıdaki şekliyle işlenir. Her konu 1 ders saatinde öğrenciye sunulur. (Örneğin 84 konu = 84 ders saati)

ELEMENTARY (TEMEL SEVİYE)

1.KUR KONULARI

 1- İlk kelimeler
 2- Şimdiki zaman ve fiillere giriş
 3- Niteleme Sıfatları ve Ek Fiiller
 4- Sayılara Giriş
 5- Tekil Ve çoğul adlar ve şimdiki zaman
 6- Saatler ve sayılar
 7- Temel sorular ve yanıtları
 8- Yiyecek içecekler
 9- Giysiler
 10- Kim-ne-nerede-hangi soru kalıpları

 Genel Tekrar

2.KUR KONULARI

 11- Ad tümleci-Şimdiki zaman,İnsanlar ve hayvanlar-Durum Zarfları
 12- İnsanlar ve hayvanlar-Durum Zarfları
 13- Büyük ve küçük ad
 14- Biçim ve renkler-Karşılaştırma-Üstünlük
 15- Sağ ve sol-3. Tekil Şahıs
 16- Olumsuz eylemler
 17- Çoğul şahıslar
 18- Birkaç edat daha
 19- İnsan vücudu-Baş-El-Yüz-Ayak
 20- Şimdiki-Geçmiş ve Gelecek Zaman

 Genel Tekrar

3.KUR KONULARI

 21- İnsanları betimleyen sıfatlar
 22- Nicelik bildiren sıfatlar
 23- Giysiler,İçeride ve dışarıda durumları
 24- Renkler-Sayılar
 25- Gerçek ve gerçek olmayan – Hayvanlar
 26- Yaşamak ile ilgili durumlar
 27- Meslekler
 28- İnsan vücudu ve resimler
 29- Gece-Gündüz-Gün-Saat
 30- Kim-ne-nerede-hangi soru kalıplar

 Genel Tekrar

4.KUR KONULARI

 31- Soru ve cevap-Soru eki
 32- Kapalı-Açık-Yan yana-Düz-Bükük
 33- Yüze kadar sayılar
 34- İnsanlar ve konuşma
 35- Gitmek-Gelmek-Girmek-Çıkmak-Binmek-Uyumak
 36- Çeşitli eylemler-Ulaçlar
 37- Aile Fertleri
 38- Herkes-Birisi-Hiç kimse-Bir şey-Hiçbir şey
 39- Taşıtlarla ilgili eylemler
 40- İlgeç ve tümleçler

 Genel Tekrar

PREINTERMEDIATE (ORTA SEVİYE)

5.KUR KONULARI

 41- Matematiksel işlemler
 42- Belirsiz ad tamlaması
 43- Şimdiki-Geçmiş-Gelecek zaman 2
 44- Sayılar 2
 45- Dolaylı ve dolaysız tümleçler
 46- Sıcak ve soğuk durumları
 47- Cisimler
 48- Mobilya-Giysi ve müzik aletleri
 49- Biraz-Çok-Daha çok-Daha az
 50- İnsan hareketleri
 51- Birinci tekil ve çoğul şahıslar

 Genel Tekrar

6.KUR KONULARI

 52- Sahip olmak
 53- Şimdiki-Geçmiş-Gelecek Zaman
 54- İnsan Tasvirleri-İşaret sıfatları
 55- Birim ve takımlar
 56- Artık-ne-ne de-olumsuz fiil kalıpları
 57- Eylemler-şimdiki zaman
 58- Özel adlar
 59- Zamanlara genel bakış,
 60- Birim ve takımlar devamı
 61- Yalnız-kalabalık-Edilgen eylemler
 62- Meslekler 2
 
 Genel Tekrar

7.KUR KONULARI

 63- Adlarda yönelme ve çıkma
 64- Genellikle
 65- Mevsimler -2
 66- Hepsi-Bazı-Çoğu-Hiçbiri
 67- Hiçbiri-Her ikisi
 68- Şekiller-Yer ile ilgili ilgeçler
 69- Boş ve dolu
 70- Alt-Üst-Aşağı-Yukarı
 71- Eylemlere Devam
 72- Fiil Çekimi-Birinci tekil ve çoğul
 73- Hızlı-Yavaş

 Genel Tekrar

8.KUR KONULARI

 74- Sıra sayıları
 75- Olumlu ve olumsuz cümleler
 76- Benzemek-Hemen hemen hepsi
 77- Ülkeler ve coğrafyalar
 78- Sokak ve kaldırımlar
 79- Giysiler-Evcil hayvanlar
 80- Karşılaştırma-Üstünlük
 81- Yakınlık-Uzaklık
 82- İş yerleri-İlgeçler
 83- Yol tarifi-Nasıl gidilir
 84- Eylemlere devam

 Genel Tekrar ve kurs sonu

İzmir İsveç Dili Kursu / İzmir İsveççe Kursu için en doğru adres Ege Lisan'dır.

İzmir İsveççe Kurs Ücretleri / Fiyatları

Dil okulumuzda İsveççe kursunu özel ders konseptinde de vermekteyiz. Özel ders için sınıfta maksimum 3 kişi bulunmaktadır. 1 kişilik özel ders fiyatımız 100 TL olup, 2 kişilik mini grupta indirimle kişi başı 60 TL, 3 kişilik grupta indirimle kişi başı 50 TL olarak fiyatlandırılmaktadır. 1 ders saat süresi 60 dk'dır, Özel İsveççe derslerini dilediğiniz gün ve saatte ister işyerinizde isterseniz İsveççe dil kursumuzda alabilirsiniz. Özel derslerde az kişiyle eğitim verildiği için grup derslerinde belirtmiş olduğumuz 1 konu = 1 saat ilerleme hızından çok daha fazla hızlı gelişim sağlanmakta ve belirtilen hedefe daha kısa sürede ulaşılmaktadır.

İsveççe eğitim materyallerini, İsveç - Londra ve New York'ta bulunan partner dil okullarımızdan ve Barnes & Noble, Waterstones, Foyles gibi dünyaca ünlü kitap mağazalarından karşılıyor, direkt metod farkı ile öğrencilerimize İsveççe konuşmayı öğretiyoruz. Bu sayede öğrencilerimizin yazılı ve sözel İsveççe iletişim becerilerilerini geliştiriyoruz. İzmir'deki İsveççe kursumuzda İsveççe eğitimi almayı düşünen katılımcılarımızın yabancı diller departmanımızdan randevu almaları gerekmektedir.

İsveç Stockholm'da İsveççe Dil Eğitimi, İsveççe Dil Okulları

A2 seviyesine ulaşan her katılımcımızı arzu ederlerse İsveç Stockholm'de bulunan İsveççe dil okullarımıza 25 yıllık yurtdışı eğitim tecrübemizle yerleştirebiliyoruz. İsveç'deki İsveççe kurslarında eğitim aldığınız süre içinde ister İsveç ailelerin yanında isterseniz Stockholm'daki yurtlarımızda barınmanızı sağlayabiliyoruz. Yurtdışı eğitim servisimiz, A'dan Z'ye tüm vize işlemlerinizi takip eder, uygun uçuşları sizlere bildirir ve sizleri İsveç'deki dil okullarımıza yerleştirir. Tüm yurtdışı İsveç dil okulları fiyat skalası ve İsveç'teki yaşam giderleri ile ilgili fiyatlandırma işlemleri içim yurtdışı eğitim departmanımızdan randevu alabilirsiniz...

Telefonda İsveççe Eğitimi

İsveççe Kursuna katılmak için zamanınız mı yok?

İsveççe kursu için ayırdığınız bütçe maliyetin üzerinde mi?

İsveççe dilinde yeterince pratik yapamamaktan mı şikayetçisiniz?

İsveççe dilini unutmaktan mı endişe ediyorsunuz?

O halde bu çağrımıza İsveççe kulak verin. Sizi İsveççe konuşturalım. Çünkü İsveççe duyarsanız, İsveççe konuşursunuz.

Bu nedenle sizler için buradayız. İsveççe diline hakim Türk ve ana dili İsveççe olan öğretmenlerimiz, İsveççe kursunu evinize, iş yerinize getiriyor, hatta yolculuğunuzda bile sizlere eşlik ediyor. Telefonu ve interneti olan her yerde, dilediğiniz zaman ve dilediğiniz şekilde İsveççe kursunu telefon ve Skype üzerinden sizlere ulaştırıyoruz.

Dilerseniz bir müfredat üzerinden ya da tamamen sizlerin belirlediği şekliyle öğretmenlerimiz sadece 1 telefon uzaklığında, yanı başınızda. Sahip olduğunuz ya da yeni öğreneceğiniz İsveççe dilini sizlere telefon üzerinden aktarıyoruz. Üstelik sadece size özel, dilediğiniz gün ve belirlediğiniz saat diliminde..

Nasıl Kayıt Olacağım?

1-      Başvuru formumuzu doldurunuz

2-      Seviye belirleme sınavına katılınız (Arzu edilirse)

3-      30 – 40 ve 50 saatlik telefonla İsveççe dil paketlerinden bir tanesini seçiniz

4-      Ödemenizi ister kredi kartı, ister banka havalesi ile gerçekleştiriniz

5-      Sizlere uygun gün ve saatleri belirleyiniz

6-      Telefonla İsveççe derslerine hoş geldiniz.

Telefonla İsveççe, ayrıcalığınız olacak ve öğretmenlerimizin desteği ile İsveççe dilini ister telefonda, ister günlük hayatta sorunsuzca kullanabileceksiniz.

Hemen, bugün bizlere ulaşın, İsveççe dünyasının kapılarını sizler için açalım…