WorldMap

Thai - Tayca

Tayca (Thai Dili) Kursu İzmir

Tayca, Güneydoğu Asya'nın kutsal tapınakları ve bu tapınakların eşsiz mimarisi, adeta bir botanik bahçesini andıran bitki örtüsü ve siyam kedisi ile ünlü Tayland'ın resmi dilidir.

Tayland, turizm,tekstil,çimento ve kuyumculuk alanında önemli bir ülkedir ve Türkiye ile ticari ilişkileri gün geçtikçe gelişmektedir.

Turizm ve ekonomik ilişkiler bağlamında Tayca öğrenmek, size özel bir manevra kabiliyeti kazandırmakla kalmayıp, Budizm gereği genel olarak insanlara ve özellikle turistlere gösterilen sevgi ve saygıyı yerinde görmek için yapacağınız turistik gezilerde etkin bir iletişim, Tayca bilmenin rahatlığı ile mümkün olabilir.

Tayca öğrenmek için İzmir'deki adresiniz : Ege Lisan ve Bilgisayar Merkezi

İzmir'de Tayca kursunu Direk Metod farkı ile alın, Taycanızla fark yaratın.

VIP Konseptinde Tayca Eğitim

İzmir'de Tayca kursunu Direk Metod farkı ile alın, Taycanızla fark yaratın. İzmir Tayca Kursu için en güvenilir adres Ege Lisan'dır. Kurumumuzda Tayca eğitimi standart kurslardan farklı olarak VIP konseptinde verilmektedir.

Birinci Seviye

Bu seviye Tai Dili’ni (Tayca) öğrenmek için ihtiyacınız olan her şeyi içerir – Basit kelimeden başlıyor basit cümle yapısına kadar tüm bilgileri size veriyoruz. Bu adım, Tay dilini öğrenme yolculuğunuzun başladığı ilk adımdır.

Bu seviye sizin:

    * temel kelime bilgisi ve dilin temel bilgilerini geliştirmenize
    * doğru yazabilmenize
    * yazılı bir metin olmadan konuşabilmenize
    * öğrendiklerinizi aklınızda tutmanıza
    * İngilizce okuyup anlamanıza

yardımcı olacaktır.

Bazı konular şunları içermektedir:

    * yaş, aile ilişkileri, evde kullanılan eşyalar
    * tanışma ve selamlaşmalar
    * günün belli zamanları ve takvimle ilgili terimler
    * satın alma ve satış

İzmir Tayca Kurs Ücretleri / Fiyatları

Dil okulumuzda Tayca (Thai dili) kursunu butik dershane konseptinde vermekteyiz. Sınıflar maksimum 3 kişiliktir. 1 kişilik özel ders fiyatımız 100 TL olup, 2 kişilik mini grupta indirimle kişi başı 60 TL, 3 kişilik grupta indirimle kişi başı 50 TL olarak fiyatlandırılmaktadır. Butik ders konseptinde 1 ders saat süresi 60 dk'dır, Tayca (Thai dili) eğitimini anadili Tayca (Thai dili) olan ya da profesyonel Türk öğretmenler vermektedir. Kurs saatleri dilediğiniz gün ve saatte ister işyerinizde isterseniz dil kursumuzda alabilirsiniz. Sınıfta az kişi ile Tayca (Thai dili) eğitimi verildiği için standart kurslara oranla çok daha hızlı, kişiye özel ve verimli ilerleme sağlıyoruz. Eğitim materyallerini, Londra - New York - Bangkok'da bulunan partner dil okullarımızdan ve Barnes & Noble, Waterstones, Foyles gibi dünyaca ünlü kitap mağazalarından karşılıyor, direkt metod farkı ile öğrencilerimize Tayca (Thai dili) konuşmayı öğretiyoruz. Bu sayede öğrencilerimizin yazılı ve sözel Tayca (Thai dili) iletişim becerilerilerini geliştiriyoruz. İzmir'deki Tayca (Thai dili) kursumuzda Tayca (Thai dili) eğitimi almayı düşünen katılımcılarımızın yabancı diller departmanımızdan randevu almaları gerekmektedir.

Tayland - Bangkok'da Tayca (Thai Dili) Eğitimi

A2 seviyesine ulaşan her katılımcımızı arzu ederlerse Tayland Bangkok'ta bulunan Tayca (Thai dili) okullarımıza 25 yıllık yurtdışı eğitim tecrübemizle yerleştirebiliyoruz. Tüm yurtdışı Tayca (Thai dili) okulları fiyat skalası ve Tayland'da yaşam giderlerini sizlere bildirebiliriz. Bunun için yabancı diller departmanımızdan bilgi alabilirsiniz.