WorldMap

Swahili (Svahili Dili)

İzmir'de Svahili Kursu

Uganda, Afrika Birliği, Kenya gibi ülkelerde kullanılan Svahili  dili, sözcük olarak Doğu Afrika'nın sahilinde konuşulan dil anlamına gelir. Söz konusu ülkelerle ticari ilişkiler kurmak ve yatırımlarını bu ülkelere yönlendirmek isteyen bağımsız girişimciler ve profesyonellere önerebileceğimiz bu dili, İzmir'de sadece Ege Lisan ayrıcalığı ile öğrenebilirsiniz.

İzmir'de Svahili kursu'nu Direk Metod farkı ile alın, Svahili'nizle fark yaratın. İzmir Svahili Kursu, İzmir'de Svahili Kursu için Ege Lisan'a danışmadan karar vermeyiniz.

Svahili Kursu - Birinci Seviye

Bu seviye Svahili  Dili’ni öğrenmek için ihtiyacınız olan her şeyi içerir – kelimeden tutun da basit cümle yapısına kadar her şeyi içerir. Bu adım Svahili  dilini öğrenme yolculuğunuzun başladığı temeldir.

Bu seviye sizin:

    * temel kelime bilgisi ve dilin temel bilgilerini geliştirmenize
    * doğru yazabilmenize
    * yazılı bir metin olmadan konuşabilmenize
    * öğrendiklerinizi aklınızda tutmanıza
    * İngilizce okuyup anlamanıza

yardımcı olacaktır.

Svahili Kursu konuları şunları içermektedir:

    * yaş, aile ilişkileri, evde kullanılan eşyalar
    * tanışma ve selamlaşmalar
    * günün belli zamanları ve takvimle ilgili terimler
    * satın alma ve satış

İzmir Svahili Kursu, İzmir'de Svahili Kursu için Ege Lisan'a danışmadan karar vermeyiniz.

İzmir Svahili Kurs Ücretleri / Fiyatları

Dil okulumuzda Svahili Kursunu butik dershane konseptinde vermekteyiz. Sınıflar maksimum 3 kişiliktir. 1 kişilik özel ders fiyatımız 100 TL olup, 2 kişilik mini grupta indirimle kişi başı 60 TL, 3 kişilik grupta indirimle kişi başı 50 TL olarak fiyatlandırılmaktadır. Butik ders konseptinde 1 ders saat süresi 60 dk'dır, Svahili eğitimini anadili Svahili olan öğretmenler vermektedir. Kurs saatleri dilediğiniz gün ve saatte ister işyerinizde isterseniz dil kursumuzda alabilirsiniz. Sınıfta az kişi ile Svahili eğitimi verildiği için standart kurslara oranla çok daha hızlı, kişiye özel ve verimli ilerleme sağlıyoruz. Eğitim materyallerini, Londra - New York bulunan partner dil okullarımızdan ve Barnes & Noble, Waterstones, Foyles gibi dünyaca ünlü kitap mağazalarından karşılıyor, direkt metod farkı ile öğrencilerimize Svahili konuşmayı öğretiyoruz. Bu sayede öğrencilerimizin temel seviyede yazılı ve sözel Svahili  iletişim becerilerilerini geliştiriyoruz. Svahili dilini öğrenmek için Preintermadiate seviyesinde İngilizce bilgisi gerekmektedir. İzmir'deki Svahili kursumuzda Svahili eğitimi almayı düşünen katılımcılarımızın yabancı diller departmanımızdan randevu almaları gerekmektedir.