WorldMap

WELSH / Galce

 

İzmir'de Welsh / Galce Kursu

Galce, Hint-Avrupa dil ailesinin Kelt koluna ait bir dil sıfatıyla, Birleşik Krallığa bağlı Galler'in resmî dili olarak kabul edilmektedir. Günümüzde geniş bir kullanıma sahip olmamakla birlikte pek çok uluslararası kurum gibi bizler de Galceyi sizlere özel metodumuzla öğretiyoruz.

İzmir'de Galce kursunu Direk Metod farkı ile alın, Galce'nizle fark yaratın. İzmir Galce Kursu, İzmir'de Galce kursu için en doğru adres Ege Lisan'dır.

VIP Konseptinde Welsh Eğitimi

İzmir'de Galce kursunu Direk Metod farkı ile alın, Galcenizle fark yaratın. İzmir Galce / Welsh Kursu için en güvenilir adres Ege Lisan'dır. Kurumumuzda Welsh eğitimi standart kurslardan farklı olarak VIP konseptinde verilmektedir.

Galce Kursu - Birinci Seviye

Bu seviye Galce Dili’ni öğrenmek için ihtiyacınız olan her şeyi içerir – kelimeden basit cümle yapısına. Bu dil öğrenme yolculuğunuzun başladığı temeldir.

Bu seviye sizin:

    * temel kelime bilgisi ve dilin temel bilgilerini geliştirmenize
    * doğru yazabilmenize
    * yazılı bir metin olmadan konuşabilmenize
    * öğrendiklerinizi aklınızda tutmanıza
    * İngilizce okuyup anlamanıza

yardımcı olacaktır.

Bazı konular şunları içermektedir:
 
    * yaş, aile ilişkileri, evde kullanılan eşyalar
    * tanışma ve selamlaşmalar
    * günün belli zamanları ve takvimle ilgili terimler

Galce eğitimi sadece birinci seviyeyi kapsamaktadır. İzmir Galce Kursu, İzmir'de Galce kursu için en doğru adres Ege Lisan'dır.

İzmir Galce / Welsh Kurs Ücretleri / Fiyatları

Dil okulumuzda Galce Kursunu butik dershane konseptinde vermekteyiz. Sınıflar maksimum 3 kişiliktir. 1 kişilik özel ders fiyatımız 100 TL olup, 2 kişilik mini grupta indirimle kişi başı 60 TL, 3 kişilik grupta indirimle kişi başı 50 TL olarak fiyatlandırılmaktadır. Butik ders konseptinde 1 ders saat süresi 60 dk'dır, Galce eğitimini ikinci dili Galce olan eğitmenler ya da profesyonel Türk öğretmenler vermektedir. Kurs saatleri dilediğiniz gün ve saatte ister işyerinizde isterseniz dil kursumuzda alabilirsiniz. Sınıfta az kişi ile Galce eğitimi verildiği için standart kurslara oranla çok daha hızlı, kişiye özel ve verimli ilerleme sağlıyoruz. Eğitim materyallerini, Londra - New York - Birleşik Krallığa bağlı ülkelerde bulunan bulunan partner dil okullarımızdan ve Barnes & Noble, Waterstones, Foyles gibi dünyaca ünlü kitap mağazalarından karşılıyor, direkt metod farkı ile öğrencilerimize Galce konuşmayı öğretiyoruz. Bu sayede öğrencilerimizin yazılı ve sözel Galce iletişim becerilerilerini geliştiriyoruz. İzmir'deki Galce kursumuzda Galce eğitimi almayı düşünen katılımcılarımızın yabancı diller departmanımızdan randevu almaları gerekmektedir.

Birleşik Krallık'taki Ülkelerde Galce Dil Eğitimi

A2 seviyesine ulaşan her katılımcımızı arzu ederlerse Birleşik Krallığa bağlı ülkelerden birinde bulunan dil okullarımıza 25 yıllık yurtdışı eğitim tecrübemizle yerleştirebiliyoruz. Tüm yurtdışı Galce eğitim veren dil okulları fiyat skalası ve ülkeledeki yaşam giderlerini sizlere bildirebiliriz. Bunun için yabancı diller departmanımızdan bilgi alabilirsiniz.