WorldMap

Afganca

İzmir'de Afganca Kursu

Peştuca olarak da adlandırılabilen Afganca, 38 harften oluşan alfabesi, Farsça / Persçe ile tarihsel etkileşimi sonucu daha da zenginleşmiş yapısı ile Afganistan ve Pakistan topraklarının önemli bölümünde konuşulan bir dildir.

Türkiye ile '' Dostluk Anlaşması '' imzalamış olan Afganistan, ciddi anlamda kültürel ve tarihi ilişkilerimizin olduğu bir ülkedir.Yeniden yapılanma ve dünya ile tekrar entegre olma çabası içerisinde olan Afganistan ile ülkemiz arasındaki organik bağların daha da güçleneceği göz önünde bulundurulur ise Afganca dilinin önemi ve yaratabileceği değer potansiyeli ortaya çıkacaktır. 

VIP Konseptinde Afganca Eğitim

İzmir'de Afganca kursunu Direk Metod farkı ile alın, Afgancanızla fark yaratın. İzmir Afganca Kursu için en güvenilir adres Ege Lisan dır. Kurumumuzda Afganca eğitimi standart kurslardan farklı olarak VIP konseptinde verilmektedir.

Birinci Seviye Afganca Kursu 

Afganca kursu nda bu seviye, kelimeden basit cümle yapısına kadar Afganca Dili’ni öğrenmek için ihtiyacınız olan her şeyi içerir. Bu seviye, dil öğrenme yolculuğunuzun başladığı temeldir.

İzmir Afganca Kursu ndaki bu seviye sizin: 

temel kelime bilgisi ve dilin temel bilgilerini geliştirmenize
doğru yazabilmenize
yazılı bir metin olmadan konuşabilmenize
öğrendiklerinizi aklınızda tutmanıza
İngilizce okuyup anlamanıza yardımcı olacaktır.

İzmir Afganca Kursu şunları da içermektedir: 

yaş, aile ilişkileri, evde kullanılan eşyalar
tanışma ve selamlaşmalar
günün belli zamanları ve takvimle ilgili terimler

İzmir Afganca Kurs Ücretleri / Fiyatları

Dil okulumuzda Afganca Kursunu butik dershane konseptinde vermekteyiz. Sınıflar maksimum 3 kişiliktir. 1 kişilik özel ders fiyatımız 100 TL olup, 2 kişilik mini grupta indirimle kişi başı 60 TL, 3 kişilik grupta indirimle kişi başı 50 TL olarak fiyatlandırılmaktadır. Butik ders konseptinde 1 ders saat süresi 60 dk'dır, Afganca eğitimini Türk öğretmenlerimiz vermektedir. Kurs saatleri dilediğiniz gün ve saatte ister işyerinizde isterseniz dil kursumuzda alabilirsiniz. Sınıfta az kişi ile Afganca eğitimi verildiği için standart kurslara oranla çok daha hızlı, kişiye özel ve verimli ilerleme sağlıyoruz. Eğitim materyallerini, Londra - New York bulunan partner dil okullarımızdan ve Barnes & Noble, Waterstones, Foyles gibi dünyaca ünlü kitap mağazalarından karşılıyor, direkt metod farkı ile öğrencilerimize Afganca konuşmayı öğretiyoruz. Bu sayede öğrencilerimizin yazılı ve sözel Afganca iletişim becerilerilerini geliştiriyoruz. Afganca eğitimini almayı düşünen katılımcılarımızın preintermediate seviyesinde İngilizce bilmeleri gerekmektedir. İzmir'deki Afganca kursumuzda Afganca eğitimi almayı düşünen katılımcılarımızın yabancı diller departmanımızdan randevu almaları gerekmektedir.

Telefonda Afganca Eğitimi

Afganca Kursuna katılmak için zamanınız mı yok?

Afganca kursu için ayırdığınız bütçe maliyetin üzerinde mi?

Afganca dilinde yeterince pratik yapamamaktan mı şikayetçisiniz?

Afganca dilini unutmaktan mı endişe ediyorsunuz?

O halde bu çağrımıza Afganca kulak verin. Sizi Afganca konuşturalım. Çünkü Afganca duyarsanız, Afganca konuşursunuz.

Bu nedenle sizler için buradayız. Afganca diline hakim Türk ve ana dili Afganca olan öğretmenlerimiz, Afganca kursunu evinize, iş yerinize getiriyor, hatta yolculuğunuzda bile sizlere eşlik ediyor. Telefonu ve interneti olan her yerde, dilediğiniz zaman ve dilediğiniz şekilde Afganca kursunu telefon ve Skype üzerinden sizlere ulaştırıyoruz.

Dilerseniz bir müfredat üzerinden ya da tamamen sizlerin belirlediği şekliyle öğretmenlerimiz sadece 1 telefon uzaklığında, yanı başınızda. Sahip olduğunuz ya da yeni öğreneceğiniz Afganca dilini sizlere telefon üzerinden aktarıyoruz. Üstelik sadece size özel, dilediğiniz gün ve belirlediğiniz saat diliminde..

Nasıl Kayıt Olacağım?

1-      Başvuru formumuzu doldurunuz

2-      Seviye belirleme sınavına katılınız (Arzu edilirse)

3-      30 – 40 ve 50 saatlik telefonla Afganca dil paketlerinden bir tanesini seçiniz

4-      Ödemenizi ister kredi kartı, ister banka havalesi ile gerçekleştiriniz

5-      Sizlere uygun gün ve saatleri belirleyiniz

6-      Telefonla Afganca derslerine hoş geldiniz.

Telefonla Afganca, ayrıcalığınız olacak ve öğretmenlerimizin desteği ile Afganca dilini ister telefonda, ister günlük hayatta sorunsuzca kullanabileceksiniz.

Hemen, bugün bizlere ulaşın, Afganca dünyasının kapılarını sizler için açalım…